nail

خدمات ناخن

ناخن‌ها به مراقبت و توجه دائمی نیاز دارند تا زیبایی دست و پا را به نمایش بگذارند. شما می‌توانید این مراقبت حرفه‌ای را با اپلیکیشن زیب، در منزل‌تان تجربه کنید.

women-icon

خدمات زیب

برای بانوان
همین حالا از زیب سفارش دهید

کافیست در اپلیکیشن زیب آنلاین وارد شوید و از نزدیک‌ترین سالن ارائه خدمات، سفارش دهید تا در زمان و مکان مقرر شما آرایشگران نسبت به ارائه خدمات اقدام کنند.


خدمات مانیکور

مانیکور فرایندی است که در آن با انجام ماساژ دست با اسکراب، سوهان کشی، دورگیری و مرتب کردن ناخن‌ها، سلامت و زیبایی را به دست‌ها می‌توان هدیه کرد. دست‌های شما لایق زیبایی ابدی‌ست!‌


خدمات پدیکور

پدیکور، شامل فرایند گرفتن گوشت‌های اضافه دور ناخن‌های پا و همچنین پوست‌های اضافه کف پا می‌شود. با انجام پدیکور، همچنین می‌توانید از ترک خوردن پاشنه پا نیز جلوگیری کنید!


خدمات ژلیش

ژلیش شامل فرایند استفاده از لاک ژل به رنگ و طراحی دل‌خواه، با ماندگاری ۲ تا ۳ هفته است. با دریافت این خدمات، جذابیت ناخن‌های خود را دو چندان کنید!‌


خدمات لاک

در این فرایند از لاک ساده استفاده شده که مانند ژلیش از دستگاه مخصوص برای خشک شدن ناخن‌ها استفاده نمی‌شود و به مرور زمان خشک شدن ناخن‌ها اتفاق می‌افتد. آرایش ناخن ها با لاک به رنگ دل‌خواه،‌ زیبایی دست‌ و پاهای شما را به همراه دارد.


خدمات سوهان‌کشی

یکی از روش­‌های فرم‌دهی، زیبا‌سازی و سالم نگه داشتن ناخن‌ها که نه تنها برای رعایت بهداشت، بلکه برای حفظ زیبایی ناخن نیز ضروری است. ‌


خدمات لمینیت

کاور کردن ناخن با مواد لمینیت باعث استحکام و زیبایی سطح ناخن‌ها شده و روی ناخن طبیعی انجام می‌شود. لمینیت تقریبأ ۲۰ روز ماندگاری دارد و پس از این مدت باید برای ترمیم آن اقدام کنید.


خدمات کاشت و ترمیم پودر

فرایند بلند کردن قد و افزایش استحکام ناخن‌ها با استفاده از مواد پودری کاشت ناخن انجام می‌شود که شامل انواع مختلفی بسته به سلیقه شما می‌شود. با این خدمات، جلوه دیگری به دستان خود می‌دهید!


خدمات کاشت و ترمیم ژل

در این خدمات کاشت با مواد ژل انجام می‌شود که در مقایسه با مواد پودری ظریف‌تر است. این فرایند جهت بلند کردن ناخن‌ها و افزایش استحکام آن‌ها انجام می‌شود و می‌توانید در صورت تمایل به جای کاشت پودر، از این نوع کاشت استفاده کنید.


خدمات ریموو کاشت

ریموو کاشت ناخن، فرایند برداشت کاشت پودر یا ژل و لایه‌های اضافه روی سطح ناخن است که شما می‌توانید در صورت تمایل به بازگشت ناخن‌ها به حالت طبیعی خود، از این خدمات استفاده کنید.


خدمات ریموو ژلیش

ریموو ژلیش، شامل فرایند برداشت لایه ژلیش از سطح ناخن‌ها و برگرداندن ناخن به حالت اولیه است.


خدمات ناخن شکسته

با انتخاب این گزینه می‌توانید نسبت به ترمیم ناخن‌های شکسته خود اقدام کنید.

نمونه‌های انجام شده
samplesمانیکور / ژلیش
samplesلمینیت / ژلیش
samplesکاشت پودر / ژلیش
samplesلمینیت / ژلیش
samplesمانیکور / ژلیش
samplesکاشت پودر / ژلیش
samplesکاشت ژل / ژلیش
samplesمانیکور / ژلیش
samplesلمینیت / ژلیش
samplesلمینیت / ژلیش
instagram-icon نمونه‌ خدمات ناخن زیب

سایر خدمات زیب آنلاین

hair
hair
خدمات مو
eyelash
eyelash
خدمات مژه و ابرو
face
face
آرایش صورت
young
young
خدمات جوان‌سازی
tattoo
tattoo
خدمات تتو
shave
shave
خدمات اصلاح
child
child

instagram

با دنبال کردن زیب ‌آ‌نلاین در شبکه‌های اجتماعی، نمونه‌ خدمات مجموعه زیب آنلاین را به صورت روزانه بررسی کنید و از آخرین اخبار مجموعه مطلع شوید.

اینستاگرام زیب را دنبال کنید left-arrow