hair

خدمات مو

شما می‌توانید هر کجا که هستید از خدمات استایلینگ مو از براشینگ ساده گرفته تا کرلی و شینیون بهره‌مند شوید. کافی‌ست خدمت مورد نظر و سپس ارتفاع موی خود را انتخاب کنید.حتما می بایست قبل از سرویس موها با مقدار بسیار کم نرم‌کننده شسته شود و آب مو به صورت کامل گرفته شود.

women-icon

خدمات زیب

برای بانوان
همین حالا از زیب سفارش دهید

کافیست در اپلیکیشن زیب آنلاین وارد شوید و از نزدیک‌ترین سالن ارائه خدمات، سفارش دهید تا در زمان و مکان مقرر شما آرایشگران نسبت به ارائه خدمات اقدام کنند.


خدمات کوپ

کوتاه کردن مو، کوپ نامیده شده و در انواع ساده و ژورنالی ارائه می‌شود. با این خدمات می‌توانید تغییر قابل توجهی در مو و نهایتاً چهر‌ه خود ایجاد کنید… ظاهر نو، حال نو!


خدمات بافت و براشینگ

بافت و براشینگ شامل حالت دار کردن مو به همراه بافت قسمتی از موها و براشینگ مو است. انواع بافت را می‌توانید انتخاب کنید و در صورت داشتن نمونه خاص در دست، آرایشگر طبق مدل انتخابی شما این خدمات را به بهترین شکل ارائه می‌دهد.


خدمات شینیون

جمع کردن مو بالای سر در مدل های مختلف، شینیون نامیده می‌شود. انواع شینیون بسته و نیمه‌باز، طبق مدل دل‌خواه شما، انجام می‌شود. شینیون از پرطرفدارترین مدل‌های آرایش مو ویژه مجالس خاص می‌باشد… با زیب، زیبا‌ترین شینیون‌ها را در منزل خود تجربه کنید.


خدمات کرلی

این خدمات شامل حالت دار یا فر کردن موقت مو به وسیله اتوی مو یا دستگاه بابلیس است. کرلی کردن مو، تبدیل به معروف‌ترین مدل‌های آرایش مو برای مجالس کوچک و بزرگ در سال‌های اخیر شده!


خدمات رنگ

رنگ مو، شامل فرایند تغییر رنگ موی سر به رنگ دل‌خواه توسط مواد رنگ مو با کیفیت بالا، می‌شود.


خدمات تقویت مو

این خدمات شامل انواع روش‌های درمانی برای احیای موهای آسیب دیده از جمله بوتاکس و کراتین و ... می‌شود.


خدمات براشینگ

به عمل حالت دادن مو به وسیله ی برس و حرارت براشینگ گفته می‌شود. براشینگ از کلاسیک‌ترین انواع آرایش مو بوده که سال‌های سال طرفدار‌های خود را متعهد به خود نگه داشته!‌

نمونه‌های انجام شده
samplesشینیون نیمه باز / بافت
samplesشینیون بسته
samplesبافت / شینیون بسته
samplesکرلی ساده
samplesکرلی VIP
samplesکرلی ساده
samplesبافت ژورنالی با موی اضافه
samplesبافت ساده
samplesرنگ مو / هایلایت
samplesکوپ ساده
instagram-icon نمونه‌ خدمات مو زیب

سایر خدمات زیب آنلاین

nail
nail
خدمات ناخن
eyelash
eyelash
خدمات مژه و ابرو
face
face
آرایش صورت
young
young
خدمات جوان‌سازی
tattoo
tattoo
خدمات تتو
shave
shave
خدمات اصلاح
child
child
خدمات کودک

instagram

با دنبال کردن زیب ‌آنلاین در شبکه‌های اجتماعی، نمونه‌ خدمات مجموعه زیب آنلاین را به صورت روزانه بررسی کنید و از آخرین اخبار مجموعه مطلع شوید.

اینستاگرام زیب را دنبال کنید left-arrow